Μαθητές

Το προφίλ των κύριων επαγγελμάτων σε ξενοδοχεία 5 Αστέρων

Μαθητές

Οι μαθητές της Β' τάξης του τομέα Οικονομίας και Διοίκησης, στα πλαίσια της θεματικής δραστηριότητας, ασχολήθηκαν με το προφίλ των κύριων επαγγελμάτων σε ξενοδοχεία 5 Αστέρων της Κασσάνδρας. Στη συνέχεια έγινε σύγκριση αυτών με αντίστοιχες ξενοδοχειακές μονάδες της Ρόδου, Κρήτης και της Μυκόνου.

Υπεύθυνες καθηγήτριες Πετρίδου Χαριτίνη και Κανελλίδου Θεοδώρα.

Μπορείτε να δείτε τα συμπεράσματα από τις συγκρίσεις ανάμεσα στα ερωτηματολόγια Χαλκιδικής, νησιών και Θεσσαλονίκης εδώ.

Μπορείτε να δειτε στοιχεία για το επάγγελμα του σερβιτόρου εδώ.

Κυριακή, 24 Ιουνίου 2018

Ιουνίου