Μαθητές Προγράμματα

Διαφημιστικό σποτ για την επερχόμενη 3η εκπομπή του Μουσικού Top 5 (29/12/15)

Λογότυπος Μουσικού Top 5 ΕΠΑΛ Κασσάνδρας

Μουσικό Τop ? 5 ΕΠΑΛ Κασσάνδρας

Τρίτη εκπομπή ?Μουσικό Top ? 5? του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας. Η Άννα και ο Γιάννης στην τρίτη κατά σειρά τακτική εβδομαδιαία εκπομπή τους, θα παρουσιάσουν τα 5 δημοφιλέστερα deep house κομμάτια, που επέλεξαν για την τελευταία εβδομάδα του 2015.

Όπως πάντα συντονιστείτε στον European School Radio, στη μουσική ζώνη της Τρίτης 29 Δεκεμβρίου 2015, μεταξύ 16:00 και 17:00.

Κυριακή, 24 Ιουνίου 2018

Ιουνίου