Νέα-Ανακοινώσεις

Ψηφοφορία φωτογραφικών προκλήσεων Wikimedia Commons - Δεκέμβριος 2015

Λογότυπος Σε εξέλιξη βρίσκεται και η ψηφοφορία για τις δύο φωτογραφικές προκλήσεις των Wikimedia Commons για το Δεκέμβριο του 2015:

1. Δράσεις
  2. Κόκκινο και άσπρο

Η ψηφοφορία λήγει στις 31 Ιανουαρίου 2016 τα μεσάνυχτα (UTC). Μπορεί να λάβει μέρος στην ψηφοφορία οποιοσδήποτε είναι συντάκτης της Βικιπαίδεια για περισσότερες από 10 ημέρες και έχει πραγματοποιήσει τουλάχιστον 50 τροποποιήσεις λημμάτων ή στους συμμετέχοντες στην πρόκληση - που δεν μπορούν να ψηφίσουν όμως τις δικές τους φωτογραφίες.

Τετάρτη, 23 Μαΐου 2018

Τετάρτη