Νέα-Ανακοινώσεις

Φωτογραφικές προκλήσεις Wikimedia Commons Ιανουάριος 2016

Λογότυπος Σε εξέλιξη βρίσκεται ο φωτογραφικός διαγωνισμός του Wikimedia Commons με δύο προκλήσεις για τον Ιανουάριο του 2016:

1. Διαγώνιες
  2. Ρόδες

Οι φωτογραφίες πρέπει να υποβληθούν μέσα στον Ιανουάριο του 2016 και ως τη λήξη του μήνα και να ανήκουν πνευματικά σε αυτόν που τις ανέβασε. Ο κάθε συμμετέχων μπορεί να υποβάλλει μέχρι 4 φωτογραφίες.

Αναλυτικές οδηγίες, παραδείγματα και τις μέχρι τώρα υποβολές μπορείτε να βρείτε στους προαναφερθέντες συνδέσμους.

Κυριακή, 22 Απριλίου 2018

Απριλίου