Μαθητές Προγράμματα

Μουσικό Top-5 ΕΠΑΛ Κασσάνδρας, 3ο επεισόδιο (29/12/2015)

Λογότυπος Χριστουγεννιάτικης ραδιοφωνικής εκπομπής ΕΠΑΛ Κασσάνδρας

Για όσους έχασαν τη ζωντανή ραδιοφωνική μετάδοση του 3ου επεισοδίου του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας από τον European School Radio στις 29/12/2015, μπορείτε να το ακούσετε ηχογραφημένο από το ιστορικό εκπομπών και τον ακόλουθο σύνδεσμο. Η Άννα και ο Γιάννης παρουσιάζουν το μουσικό Top-5, της τελευταίας εβδομάδας του Δεκεμβρίου 2015, κατά την 3η τακτική εκπομπή τους, όπως το ανέδειξαν οι μαθητές του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας. Σε αυτό το επεισόδιο πραγματοποιούμε ειδική μνεία σε δημοφιλή deep house κομμάτια.

Κυριακή, 22 Απριλίου 2018

Απριλίου