Μαθητές Προγράμματα

Μουσικό Top-5 ΕΠΑΛ Κασσάνδρας, 4ο επεισόδιο (26/1/2016)

Λογότυπος Χριστουγεννιάτικης ραδιοφωνικής εκπομπής ΕΠΑΛ Κασσάνδρας

Για όσους έχασαν τη ζωντανή ραδιοφωνική μετάδοση του 4ου επεισοδίου του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας από τον European School Radio στις 26/1/2016, μπορείτε να το ακούσετε ηχογραφημένο από το ιστορικό εκπομπών και τον ακόλουθο σύνδεσμο. Η Άννα και ο Γιάννης παρουσιάζουν το μουσικό Top-5, της τελευταίας εβδομάδας του Ιανουαρίου 2016, κατά την 4η εβδομαδιαία εκπομπή τους, όπως το ανέδειξαν οι μαθητές του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας. Αυτή την εβδομάδα, ανανεωμένοι και φρεσκαρισμένοι από την ανάπαυλα των Χριστουγεννιάτικων διακοπών, αφιερώνουμε με ξεσηκωτικά Ελληνικά τραγούδια.

Κυριακή, 24 Ιουνίου 2018

Ιουνίου