Μαθητές Προγράμματα

Μουσικό Top-5 ΕΠΑΛ Κασσάνδρας, 5ο επεισόδιο (2/2/2016)

Λογότυπος Χριστουγεννιάτικης ραδιοφωνικής εκπομπής ΕΠΑΛ Κασσάνδρας

Για όσους έχασαν τη ζωντανή ραδιοφωνική μετάδοση του 5ου επεισοδίου του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας από τον European School Radio στις 2/2/2016, μπορείτε να το ακούσετε ηχογραφημένο από το ιστορικό εκπομπών και τον ακόλουθο σύνδεσμο. Η Άννα και ο Γιάννης παρουσιάζουν το μουσικό Top-5, της πρώτης εβδομάδας του Φεβρουαρίου 2016, κατά την 5η εβδομαδιαία εκπομπή τους, όπως το ανέδειξαν οι μαθητές του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας κατόπιν διαδικτυακής ψηφοφορίας με τα πέντε πιο "άκυρα" τραγούδια που και όμως ακούγονται.

Κυριακή, 22 Απριλίου 2018

Απριλίου