Μαθητές Προγράμματα

Μουσικό Top-5 ΕΠΑΛ Κασσάνδρας, 6ο επεισόδιο (9/2/2016)

Λογότυπος Χριστουγεννιάτικης ραδιοφωνικής εκπομπής ΕΠΑΛ Κασσάνδρας

Για όσους έχασαν τη ζωντανή ραδιοφωνική μετάδοση του 6ου επεισοδίου του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας από τον European School Radio στις 9/2/2016, μπορείτε να το ακούσετε ηχογραφημένο από το ιστορικό εκπομπών και τον ακόλουθο σύνδεσμο. Η Άννα και ο Γιάννης παρουσιάζουν το μουσικό Top-5, της δεύτερης εβδομάδας του Φεβρουαρίου 2016, κατά την 6η εβδομαδιαία εκπομπή τους, με τραγούδια που ανεβάζουν τη διάθεση.

Τετάρτη, 23 Μαΐου 2018

Τετάρτη