Μαθητές Προγράμματα

Πως τα Social Media επηρεάζουν τον τρόπο που φλερτάρουν τα δύο φύλα

stValentinesSpecialbanner

Με αφορμή την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, αντί του εβδομαδιαίου ?Μουσικού Top ? 5? του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας, η Άννα και ο Γιάννης παρουσίασαν έκτακτη δίωρη εκπομπή με θέμα:

?Πως τα Social Media επηρεάζουν τον τρόπο που φλερτάρουν τα δύο φύλα?.

Πέρα από μουσικές επιλογές και αφιερώσεις μαθητών, πραγματοποιήθηκαν αναφορές σε σημαντικά κοινωνικά ζητήματα σχέσεων που αφορούν όλους τους εφήβους, ενώ στο στούντιο του ΕΠΑΛ Κασσάνδρας παραχωρήθηκαν συνεντεύξεις στους δύο νεαρούς ραδιοφωνικούς παραγωγούς μας από συμμαθητές τους και καθηγητές τους. Η εκπομπή μεταδόθηκε την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2016, στις 12:00 ? 14:00 και σε επανάληψη το ίδιο απόγευμα στις 19:00 ? 21:00 στον European School Radio.

Όσοι έχασαν τη ζωντανή μετάδοση της δίωρης εκπομπής μπορούν να την ακούσουν από τον ακόλουθο σύνδεσμο από το ιστορικό εκπομπών του σταθμού.

Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2018
Δευτέρα