Η Μαθήτρια του Σχολείου μας Σουζάνα Γιουβανούδη με τον εκπαιδευτικό  Άγγελο Γιάμαλη διακρίθηκαν με τη δεύτερη θέση στο διαγωνισμό "Δυνατότητες και Προοπτικές των επαγγελμάτων μέσω του Διαδικτύου" του Ελληνικού κέντρου ασφαλούς διαδικτύου. Η απονομή των βραβείων θα γίνει σε ειδική εκδήλωση στο Υπουργείο Υποδομών και Μεταφορών στις 7/2. Ο διαγωνισμός διεξήχθει υπό την Αιγίδα του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων.

Πατήστε για να δείτε την εργασία της Σουζάνας Γιουβανούδη, μαθήτρια του Γπ που με την επίβλεψη του καθηγητή Πληροφορικής κ. Γιαμαλή Άγγελου κατέλαβαν την 2η Θέση Πανελληνίως.

.

Τρίτη, 22 Μαΐου 2018