Για την δημιουργία του ιστότοπου συνεργάστηκαν οι  μαθητές της Β τάξης, του Τομέα Πληροφορικής του έτους 2010-2011

• Αϊβαλιώτου    Κωνσταντίνα
  • Βασίλογλου    Χρήστος
  • Γκίκα        Ρενάτο
  • Καπετάνιος    Αντώνιος
  • Κόκκινος    Κωνσταντίνος
  • Μουρουζίδου    Ιωάννα
  • Μπαντάουϊ    Αδάμ
  • Νικολής        Χαρίλαος

Επιβλέπων καθηγητής: Γεωργούδας Γιάννης - ΠΕ83 Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Μηχανικός Η/Υ

Τη συντήρηση και ενημέρωση του ιστοτόπου έχει αναλάβει η καθηγήτρια Γεωργίου Μαρία - ΠΕ19, σε συνεργασία με τους μαθητές του τομέα πληροφορικής.

Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019

Τετάρτη