Μαθητές

3ο Μαθητικό Συνέδριο

Μαθητές

3ο Μαθητικό Συνέδριο -Προσυνέδριο Πληροφορικής, Πολυγυρος 9 Μαρτίου 2011

Με μεγάλη επιτυχία συμμετείχαν οι μαθητές της Β τάξης του τομέα Πληροφορικής στο Μαθητικό Προσυνέδριο Πληροφορικής στον Πολυγυρο Χαλκιδικής. Οι μαθητές  Κόκκινος Κωνσταντίνος και Νικολής Χάρης παρουσίασαν την εργασία του τμήματός τους που ήταν η δημιουργία της ιστοσελίδας του Σχολείο με την χρήση του Συστήματος Διαχείρησης Περιεχομένου Joomla. Η εντυπώσεις από τη συμμετοχή του σχολείου ήταν πολύ καλές και η εργασία επιλέχθηκε και για Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής που έγινε στη Θεσσαλονίκη στις 4-5 Μαϊου 2011.

vspolugurosvspolugurosvspolugurosvspolugurosvspolugurosvspolugurosvspoluguros

Κυριακή, 22 Απριλίου 2018